O mnie


Nazywam się Marcin Żarek. Jestem nauczycielem tolteckim w linii, w której głównym nauczycielem jest obecnie don Miguel Ruiz. Niektórzy nazywają tą linię Toltecką Szkołą Mistyczna z Teotihuacan. Przez 9 lat uczyłem się u nauczycieli tolteckich oraz brałem udział w wyprawach mocy do Teotihuacan, także w tych prowadzonych przez don Miguela Ruiza. 

 

       Jestem także certyfikowanym nauczyciem anielskim w School of Angels and Ascension Diany Cooper oraz posiadam tytuł Angel Therapy Practicioner /ATP/ uzyskany na szkoleniach u Doreen Virtue. Jestem autorem dwóch książek o aniołach, które zostały wydane w formie ebooków.

      Uczyłem się u wspaniałych nauczycieli duchowych m.in. u Doreen Virtue, don Miguela Ruiza, Victorii Allen, Wayna Dyera, Stuarta Wilde'a, don Luisa Molinara i Martyna Carruthersa.
      Ukończyłem też wiele innych kursów i szkoleń np. kursy Huny, Reiki, NLP Master Practicioner.

 

       Szczególnie cenię sobie wyjazdy mocy i praktyczne kursy w miejscach mocy. Brałem udział w wielu takich wyjazdach oraz wielokrotnie sam podróżowałem do takich miejsc.
      Mam szczególnie dobre połączenie z Teotihuacan, gdzie byłem 18 razy, Palenque, Glastonbury, Avebury, Stonehenge i innymi miejscami w Meksyku i Anglii. 
      A także z Hawajami, Egiptem i kilkoma miejscami mocy w Grecji.

 

 

      Moją misją jest życie w ciągłym stanie bezwarunkowej miłości i akceptacji oraz pomaganie innym na ich ścieżce rozwoju duchowego. Jako nauczyciel staram sie być czystym lustrem, w którym drugi człowiek może zobaczyć swoją własną bezwarunkową miłość.      
     Rozprzestrzeniam bezwarunkową miłość i anielskie energie wokół siebie i na cały świat. Na ile mogę. W miarę moich umiejętności i możliwości.

              Co to znaczy nauczyciel rozwoju duchowego czy nauczyciel anielski?

 
      Nauczyciel rozwoju duchowego jest lustrem dla swoich uczniów. Jest lustrem odbijającym bezwarunkową miłość, którą jest uczeń.
      Nauczyciel nie jest guru, jak to było w przeszłości. Nauczyciel jest po prostu osobą, która jest dłużej na ścieżce rozwoju. Każdy człowiek ma w sobie moc wewnętrznego nauczyciela. A moim celem, jako nauczyciela, jest pomóc Ci w znalezieniu pewności siebie i sprawności w słuchaniu tego Twojego wewnętrznego mistrza.      Nauczyciel anielski to osoba, która pomaga innym ludziom nawiązać kontakt z ich aniołami stróżami, innymi aniołami i archaniołami.
      Rolą nauczyciela anielskiego jest przekazywanie ludziom, że pomoc anielska jest dostępna dla wszystkich, że każdy może nawiązać kontakt z aniołami prosić i że wszyscy na ich pomoc zasługujemy.
      Jako nauczyciel anielski prowadzę kursy anielskie, które składają się głównie z praktycznych ćwiczeń i medytacji. Mają one na celu nauczenie uczestników samodzielnego kontaktowania się z aniołami oraz zrozumienie zasad wg których anioły współtworzą naszą rzeczywistość.
 
 wersja do druku przeslij znajomemu