przeslij znajomemu

Anioły

15 rzeczy które ułatwią Ci kontaktować się z aniołami.

Z tego artykułu dowiesz się co robić, aby kontakt z aniołami był łatwiejszy i skuteczniejszy.


         15 rzeczy które ułatwią Ci kontaktować się z aniołami.

       Anioły są istotami o wysokiej wibracji. Komunikują się z nami ale my nie zawsze jesteśmy w stanie odebrać ich wibracje. Chcą nam przekazywać znaki, sygnały, lecz jeśli człowiek jest pełen gniewu, strachu czy negatywnych myśli, jego gęste pole energetyczne nie pozwala na odbieranie delikatnej, „zwiewnej” materii anielskich komunikatów. Jesteś pełen strachu lub gniewu, prawdopodobnie nie usłyszysz ich głosu.

       Więc co robić? Odpowiedz: podwyższać swoją wibrację. W jaki sposób? Jest wiele sposobów. Poniżej kilka z nich. Niektóre będą dla ciebie bardziej skuteczne. Inne może trochę mniej. To sprawa indywidualna.

1. Medytacja.
Dzięki medytowaniu, twoja energia zmienia się, twoje niespokojne myśli odchodzą na bok, stajesz się bardziej zrównoważony na różnych poziomach i łatwiej dostępny dla aniołów. Ludzie, którzy medytują są spokojniejsi, bardziej twórczy, stonowani, zdrowsi. Podwyższenie twojej wibracji jest tylko jednym z pozytywnych efektów regularnego medytowania.

2. Nieskazitelność w myśli i słowie.
Nie przeklinaj. Nie myśl myśli, które cię dołują. Nie krytykuj i nie oceniaj siebie i innych. Nawet w myśli. Jeśli przyłapiesz się na takich myślach, po prostu odetnij taką myśl od siebie i wybierz myślenie o czymś innym.

3. Relaksacja.
Relaksacja pomoże ci przywrócić twojemu ciału spokój i rozluźnienie. Będzie też pomocna w „rozluźnieniu” twoich myśli. Zrelaksowane, odprężone ciało i umysł będą zaproszeniem do komunikacji z aniołami.

4. Budujące, wspierające otoczenie.
Otaczaj się przedmiotami, które kochasz. Oglądaj programy TV, które wprowadzają cię w pozytywny, dobry nastrój. Słuchaj anielskiej muzyki. Może to być muzyka klasyczna np. Beethoven czy Mozart. Słuchaj też muzyki relaksacyjnej. Niech twój dom, a także miejsce pracy pięknie pachną. Kup kadzidełka i używaj ich.

5. Kontakt z naturą. Kontakt ze zwierzętami, roślinami.
Te rzeczy są nieocenione. Aby przerwać nasz wewnętrzny monolog, uciążliwe myślenie, negatywne myśli. Wyjedź za miasto, pójdź na spacer do parku, pobaw się z psem, pogłaszcz kota, obserwuj latające ptaki, oglądaj kwiaty, porozmawiaj z drzewem lub rośliną. Twoja energia zyska ogromnie na takich kontaktach z naturą, zwierzętami i roślinami.

6. Unikaj negatywnych ludzi i sytuacji.
Unikaj negatywnie nastawionych, narzekających ludzi. I sytuacji. Nie zawsze musisz przekonywać innych do swoich racji. Nie zawsze musisz wygrywać. Możesz po prostu zakończyć rozmowę i odejść.

7. Zapisz się na kurs anielski lub kurs rozwoju duchowego.
Zapisz się na jakiś kurs anielski, kurs na temat aniołów lub jakiś inny kurs rozwoju duchowego lub rozwoju osobistego. Jest wiele praktycznych kursów, które pomogą ci podwyższyć twoje wibracje. Każda drobna zmiana w twoim zachowaniu, twoich reakcjach na różne sytuacje, będzie krokiem naprzód. Nawet jeśli na kursie nie będzie ani słowa o aniołach, ty na pewno skorzystasz i pomoże ci on w twojej pracy z aniołami.

8. Proś anioły o pomoc. Rysuj dla aniołów.
Regularnie proś anioły o pomoc w różnych sytuacjach. Proś o pomoc dla innych ludzi. Proś o to, aby na świecie było więcej spokoju, pokoju i miłości. Proś o szczęście dla każdego człowieka. Jeśli masz prośbę do aniołów – narysuj to, czego pragniesz. I zaofiaruj ten rysunek aniołom.

9. Zdrowa dieta.
Jedz lekkie potrawy, unikaj ciężkostrawnego jedzenie, czerwonego mięsa, słodyczy, ogranicz kawę. Dieta wegetariańska jeszcze bardziej pomaga w kontakcie z aniołami. Nie pij, nie bierz narkotyków. Rzuć palenie.

10. Oczyszczenie fizyczne i oczyszczanie czakr.
Zrób detox – oczyszczanie organizmu z toksyn, które nagromadziły się w wyniku stresu, niezdrowego jedzenia, negatywnych emocji czy wpływów środowiskowych. Są różne rodzaje detoxu – poszukaj w książkach i Internecie. Radzę się skonsultować z lekarzem lub zapisać się specjalny kurs lub wczasy z odchudzaniem i detoksem
Oczyszczenie czakr. Czakry są centrami energetycznymi w polu energetycznym człowieka. Jeśli jedna lub więcej czakra jest „zatkana” przepływ energii nie jest optymalny lub nawet może być zablokowany. Ma to wpływ na zdrowie, na samopoczucie. I oczywiście ma też wpływ na kontaktowanie się z aniołami.
Możesz zapisać się na jakiś kurs i tam się tego nauczyć, możesz robić specjalne medytacje a także możesz kupić CD czy kasetę z nagraną medytacją oczyszczania czakr, możesz kupić książkę i ją stosować.

11. Otaczaj się aniołami.
Postaw figurki aniołów na biurku, na parapecie, etc. Powieś obrazki z aniołami. Gdy będziesz w pobliżu, świadomie lub nieświadomie pomyślisz o aniołach. Będziesz sobie przypominać o aniołach.

12. Czytaj książki o aniołach.
Samo czytanie nie ma tu kluczowego znaczenia. Ale oczywiście im bardziej anioły są obecne w twoim życiu, tym bardziej pokazujesz im, że jesteś na nie gotowy. Czytanie książek o aniołach jest intencja pracy z aniołami.

13. Śpiewaj i tańcz.
Śpiewaj piosenki o aniołach. Anioły uwielbiają takie piosenki. Dziecięce piosenki są bardzo dobre. Są bardziej naturalne. Anioły wola rzeczy proste, od serca, niż coś wyrafinowanego i skomplikowanego.
Tańcz. Gdy tańczysz - jesteś radością i twórczością. To przyciąga anioły.

14. Odwiedź miejsce mocy.
Pojedź na wycieczkę do miejsca mocy. Miej intencję spotkania się z energią tego miejsca. W Polsce nie są jeszcze popularne wyjazdy mocy – tzn. wyjazdy z nauczycielem duchowym, który prowadzi zajęcia w terenie, przygotowuje ludzi i pomaga im w ich procesie. Ale możesz też pojechać sam lub z wycieczką. I postarać się zamiast słuchać przewodnika, samemu zbadać dane miejsce i nawiązać z nim bezpośredni, indywidualny kontakt.
Wiele z tych miejsc było używanych już dawno temu przez różne kultury np. Machu Pichcu, Delfy, Stonehenge, Teotihuacan, Palenque, Akropol, Avebury, Eleusis, Olimpia, Knossos, Luksor, Karnak, Newgrange czy Wawel. Wiele innych to miejsca związane z naturą i oddziaływaniem np. wulkanów. Przykładem jest Big Island na Hawajach.
Jeszcze inne są związane z uzdrawianiem i cudami. Są to takie cele pielgrzymek jak: Fatima, Lourdes, Bazylika Virgen de Guadelupa w Mexico City, grób ojca Pio we Włoszech czy chociażby klasztor na Jasnej Górze w Częstochowie.

15. Zachowuj się jak anioł.
Bądź aniołem dla siebie i innych. A jaki jest anioł? Delikatny, spokojny, pomocny, wspierający, wybaczający, zrównoważony i rozumiejący. Chcesz kontaktować się z aniołami, sam zachowuj się tak jak zachowywałby się anioł.


       Jeśli zainteresowała Cię ta tematyka i chcesz dowiedzieć się więcej, możesz kupić mój e-book o aniołach lub zapisz się na któryś z moich kursów anielskich.
 

 

 

Copyright ©2007-2015 Marcin Żarekwersja do druku przeslij znajomemu

Jeśli nie masz czasu, aby teraz przeczytać wszystkie arykuły
z tej strony - możesz je dostawać mailem raz na 10-15 dni

   

 Zgadzam się z Polityką Prywatności