Jak zostać uczniemCzy potrzebujesz wsparcia i ukierunkowania

w swoim rozwoju osobistym?

   

Nie każdy potrzebuje nauczyciela na swojej ścieżce rozwoju osobistego czy duchowego. Jednak praca z „osobistym” nauczycielem ma korzyści, których nie da się przecenić. Oto niektóre z nich:

•    Większość ludzi szybciej rozwija się, gdy jest osoba, która wspiera i doradza, lub po prostu jest. Nauczyciel energetycznie wspiera twój proces.

•    Potrzebujemy nauczyciela, wobec którego jesteśmy „odpowiedzialni” za siebie i swoją pracę na ścieżce rozwoju duchowego. Chodzi o to, że nauczyciel jest stałym elementem pomagającym pamiętać co chcemy dla siebie zrobić.

•    Nauczyciel jest osobą, która dłużej pracuje nad sobą i jest bardzo prawdopodobne, że przerabiała podobne problemy jakie masz ty.

•    Nauczyciel ma często osobiste połączenie energetyczne ze źródłem nauk. Najczęściej jest to miejsce mocy lub jakaś szkoła mistyczna. W moim przypadku jest to połączenie z energią bezwarunkowej miłości z Teotihuacan, Avalonu i Hawajów. Oraz z Toltecką Szkołą Mistyczną oraz nauczaniem anielskim Doreen Virtue i szkoły Diany Cooper.

          Chciałbym tu rozróżnić 2 rzeczy – bycie uczniem i okazjonalne uczestniczenie w kursach. Praca ze swoim nauczycielem to nie jest tylko chodzenie na jego kurs czy wykład raz na kilka miesięcy. To oznacza osobistą decyzję, świadome zaangażowanie się i potrzebę aplikowania nauczania i poznawanych technik życiu codziennym.

 

Relacja nauczyciel – uczeń: dawniej i dziś.


          Tradycyjnie w różnych kulturach przyjęło się, że jest nauczyciel lub mistrz, który przyjmuje uczniów i którzy wypełniają jego polecenia, słuchają jego zaleceń. W ten sposób przekazywało się Wiedzę z pokolenia na pokolenie.
          W obecnych czasach gdy tempo zmian stało się bezprecedensowe w historii świata, gdy wielkimi krokami nadchodzi nowa era Oświecenia, ludzie nie potrzebują już mistrzów czy szamańskich nauczycieli, którzy decydują za nich i którzy przekazują im dorobek poprzedników. Teraz każdy człowiek ma możliwy dostęp do tej wiedzy, a rolą nauczyciela jest ukierunkowanie, przekazanie podstawowych zasad i technik i pomoc w otwarciu się na tą wewnętrzną mądrość i kontakt z centrum wszechświata.
          Bycie uczniem pomaga w błahych przyziemnych problemach codziennych ale także jest pomocne w podejmowaniu decyzji życiowych, których wpływ będzie trwał lata.

 

Co ten kurs może Ci dać?  Jak może Ci pomóc?

      Jeśli szukasz ukierunkowania w swoim życiu, na tym kursie możesz je znaleźć. Mogę Ci pomóc zobaczyć i zmienić powtarzające się wzorce i schematy, które powodują cierpienie i są blokami na drodze do szczęścia.

      Możesz nauczyć się prawdziwej odpowiedzialności wobec siebie i osób, które są wokół Ciebie. Możesz nawiązać kontakt ze swoim wewnętrznym Mistrzem, ze swoją prawdą, ze swoją Mocą.

      Ale aby to wszystko osiągnąć, musisz regularnie poświęcać czas i uwagę SOBIE i swojemu życiu. Zamiast być wchłoniętym przez życie, musisz je obserwować. Jeśłi jesteś na to gotów/gotowa – polecam Ci ten kurs.


Kurs toltecki „Droga Serca” - co to za kurs? Na czym polega ten kurs?

     Jest to indywidualny kurs rozwoju duchowego bazujący na ezoterycznych naukach tolteckich oraz innych nauczeniach – m.inn. Anioły, Huna, praca z obfitością, etc

     Pomimo „mistycznych” korzeni na których kurs ten bazuje, jest to kurs bardzo praktyczny, ponieważ wszystko co się robi, ma zastosowanie w prawdziwym, codziennym życiu.

      Uczeń otrzymuje ode mnie mailem lekcje internetowe, które są podstawą do pracy nad sobą w trakcie kursu. Uzupełnieniem lekcji jest kontakt mailowy oraz sesje telefoniczne, w czasie których nauczyciel pomaga stosować nauczanie tolteckie w życiu codziennym.

             Kliknij TUTAJ, jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana tym kursem.Dla kogo ten kurs NIE jest?

- dla osób, które nie mają chęci, czasu lub możliwości stałego zaangażowania się w pracę nad 
    sobą, ani dla osób które nie chcą lub nie potrafią być szczere w patrzeniu na swoje życie
- dla osób, które oczekują, że nauczyciel rozwiąże ich własne problemy
- dla osób cierpiących na depresję lub będących pod opieką psychiatry
- dla osób biorących narkotyki lub uzależnionych od alkoholu


 

Kliknij TUTAJ, jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany tym kursem.