Kursy internetowe

Anioły - kurs internetowy -  lekcje internetowe + maile

Szczegóły:

15 lekcji internetowych + maile
okres trwania: 3 miesiące, odpłatność: 111zł miesięcznie


       Kurs trwa 3 miesiące. Składa się z 15 lekcji internetowych wysyłanych co 7 dni a także możliwości komunikacji mailowej w trakcie trwania kursu. Koszt kursu to 111zł miesięcznie.

      Kurs jest unikalny w tym sensie, że nie wymaga wyjazdu poza miejsce zamieszkania, wystarczy mieć dostęp do Internetu.

       Dla uczestnika jest to zaangażowanie się w pracę z Aniołami i we własny proces rozwoju i ewolucji. Jest to swoista forma zadeklarowania się. Nie jest to pojedynczy wyjazd na 1 dzień czy na weekend, po którym życie może wrócić do zwykłej rutyny. Na tym kursie uczestnik ma możliwość w taką zwykłą rutynę wpleść pracę z Aniołami.
Każda lekcja to nie tylko informacje ale też ćwiczenia i medytacje, które możesz robić w wolnej chwili. Nie są one na tyle czasochłonne, że nie da się ich zmieścić w codziennym grafiku, ale robione regularnie powodować będą, że praca z Aniołami i własny rozwój mają szansę stać się częścią tego grafiku.

       Kurs starałem się pisać w sposób jak najbardziej praktyczny. Wziąłem pod uwagę, to każdy człowiek jest inny i ma indywidualny, swoisty sposób pracy z samym sobą i z aniołami. Wziąłem pod uwagę możliwe wątpliwości, które mogą powstać. Bo zawsze przecież mogą pojawić się momenty zniechęcenia. W kursie nie ma więc relacji z tego jak życie innych ludzi zmieniło się w wyniku pracy z aniołami czy anielskich interwencji. O tym możesz przeczytać w jednej z wielu książek, które są w tej chwili na rynku. Znajdziesz za to porady, co robić, aby zmienić coś samemu w swoim własnym życiu i jak poradzić sobie w chwili, gdy twoja praktyka nie wygląda jak fragment z książki.

       Kurs jest nastawiony na to, że anioły są po to, aby nam pomóc w naszym rozwoju i realizacji naszych życiowych misji, nadaje się więc nie tylko dla osób zainteresowanych aniołami, ale też dla tych, którzy chcą zająć się własnym rozwojem osobistym.

      Zapraszam!!!